Notice: Undefined variable: rand_row in /var/www/domik701/data/www/bohdan-digital.com/everyload.php on line 109
Читання електронних книг (програвач BohdanDigital) - електронні книги видавництва "Навчальна книга - Богдан"

Читання електронних книг (програвач BohdanDigital)

Читання електронних книг

Для читання придбаних книг потрібно завантажити та встановити програвач BohdanDigital, який знаходиться на сайті в Особистому кабінеті. Після встановлення програвача на вашому ПК відкриється вікно авторизації, де потрібно вказати адресу електронної пошти і пароль, які ви використовували для реєстрації на сайті www.bohdan-digital.com.

Завантаження та інсталяція програми BohdanDigital

1. Для завантаження програми потрібно зайти в Особистий кабінет та книги через головну сторінку сайту www.bohdan-digital.com та клацнути на пункт Завантажити програвач BohdanDigital.

2. Потрібно вказати шлях, куди Ви хочете зберегти інсталятор програми.

3. Запустіть інсталятор,  виберіть потрібну вам мову,  та клацніть 2 рази на кнопку «Далі».

4. Після того, як Ви ознайомитесь з умовами ліцензії, потрібно поставити галочку для продовження інсталяції програми, та клацнути кнопку «Далі»

5. Вкажіть місце на жорсткому диску, куди буде встановлена програма, та клацніть «Далі». Після чого програма буде встановлена і Вам буде запропоновано її запустити.

6.  Для входу у програму потрібно ввести логін та пароль, які використовуються для робочого кабінету на сайті www.bohdan-digital.com.

Для відтворення книги в програвачі BohdanDigital Ви зобов'язані протягом доби після оплати під’єднати персональний комп'ютер або інший пристрій, на якому встановлений програвач BohdanDigital, до Інтернету, до моменту завантаження книги в програвач.

Якщо у вас виникнуть запитання, ви можете звернутись за допомогою до менеджерів:

Електронна пошта: digital@bohdan-books.com
Тел.: (0352) 52-91-05, 067-352-09-89

Бажаємо приємного читання!