Notice: Undefined variable: rand_row in /var/www/domik701/data/www/bohdan-digital.com/everyload.php on line 109
Павло Євдокименко - електронні книги видавництва "Навчальна книга - Богдан"

Павло Євдокименко

Євдокименко

Лікар-ревматолог. У 1984 році на відмінно закінчив медичне училище. У 1994 році закінчив медичний інститут, після чого працював у Московському міському центрі артрозів, підвищував кваліфікацію в НДІ ревматології (ревматологічному центрі), консультував і викладав терапію на кафедрі внутрішніх хвороб Російського університету дружби народів.
Останніми роками П.В. Євдокименко опублікував у різних науково-популярних виданнях більше 50 статей, присвячених захворюванням хребта й суглобів, а також гіпертонічній хворобі. Великий резонанс викликали статті, розміщені редакцією журналу «Світ здоров’я» в Інтернеті, і поради лікаря, якими він неодноразово ділився в теле- і радіопередачах.
Підвищений інтерес до публікацій і велика кількість відгуків послужили для автора стимулом до написання книг про захворювання спини й суглобів.
У результаті в 2001 році побачила світ перша книга лікаря Євдокименка «Остеохондроз — міфи та реальність», а в 2003 році вийшло перше видання книги «Артроз. Артрит» і книга «Біль у спині. Посібник для хворих».
У 2004 році була опублікована книга «Біль у ногах. Посібник для хворих», а в 2005 році — книга «Біль у руках. Посібник для хворих».
У 2006 році вийшла нова книга доктора Євдокименка «Про що здогадуються, але не кажуть лікарі», а в 2008 році — перевидання книг «Артроз» та «Артрит».
До 2009 року загальний тираж випущених і проданих книг лікаря Євдокименка перевищив 150 000 екземплярів.
На сьогодні П.В. Євдокименко займається комплекс¬ним лікуванням захворювань хребта й суглобів в одному з московських медичних центрів.

Детальну інформацію про те, де проводить прийом пацієнтів лікар Євдокименко, можна отримати на його сайті в Інтернеті: www.evdokimenko.ru