Notice: Undefined variable: rand_row in /var/www/domik701/data/www/bohdan-digital.com/everyload.php on line 109
Анатолій Багнюк - електронні книги видавництва "Навчальна книга - Богдан"

Анатолій Багнюк

Багнюк

Закінчив філософський факультет Київського національного університету ім. Тараса Шевченка (1973 р.); понад три десятиліття викладає філософію у Кременецькому педагогіч¬ному училищі, а нині - гуманітарно-педагогічному інституті ім. Тараса Шевченка; завідувач кафедри філософії та економічної теорії.
Автор понад двадцяти художніх, науково-популярних і навчально-методичних книг: «Веселий букет» (у співавторстві), «Сміх - справа серйозна», «Що загрожує Україні», «Слово про рідне слово», «Античні символи», «Християнські символи», «Філософія» (навчальний посібник для вищих закладів освіти, у 4-х частинах), «Християнська етика» (тематичний довідник-посібник для загальноосвітніх шкіл, у 5-ти частинах), «Українська думка. Імена та ідеї. Княжа доба» та «Українська думка. Імена та ідеї. Козацька доба» (навчальні посібники для вищих заклад і в освіти).
«Символи українства» - художньо-інформаційний довідник, що розкриває зміст і значення символів та образів, які лежать в основі національної духовності.