Світлана Овчарова

Овчарова

Доцент музичного факультету кафедри «Виконавське мистецтво» Дніпропетровської консерваторії ім. М. Глінки, заслужений працівник культури України, керівник капели бандуристів «Чарівниці», директор-розпорядник міжрегіонального фестивалю-конкурсу ансамблів бандуристів «Дзвени, бандуро!».
Розширила репертуар для ансамблів бандуристів, створила оригінальні обробки, перекладення, аранжування українських народних пісень, творів вітчизняної та зарубіжної вокальної та інструментальної духовної та сучасної музики.
Автор двох навчальних посібників для студентів і керівників ансамблів бандуристів: «Перекладення, аранжування та обробка творів для ансамблів бандуристів»; «Твори зарубіжних, українських композиторів та народні пісні в аранжуванні для ансамблів бандуристів», які були схвалені Міністерством культури і туризму України для використання в навчально-виховному процесі вищих навчальних закладів культури і мистецтв І-ІІІ рівнів акредитації, а також 22 збірок творів для ансамблів бандуристів, серед яких: «Народні мелодії», «інструментальні твори», «Ave Maria”, збірка пісень на вірші Т.Г. Шевченка тощо. Всі вони складають репертуар ансамблю бандуристів «Чарівниці», виконуються багатьма самодіяльними та професійними колективами України.