Notice: Undefined variable: rand_row in /var/www/domik701/data/www/bohdan-digital.com/everyload.php on line 109
Степан Пушик - електронні книги видавництва "Навчальна книга - Богдан"

Степан Пушик

Пушик

Письменник, літературознавець, фольклорист, журналіст, громадсько-культурний і політичний діяч, кандидат філологічних наук. Лауреат державної премії ім. Т. Шевченка, премій ім. В. Стефаника, П. Чубинського, Мирослава Ірчана, О. Копиленка. Член Спілки письменників України та Українського ПЕН-клубу.
Степан Пушик закінчив Тлумацький сільськогосподарський технікум (1964) і Літературний інститут імені Горького у Москві. Навчався у докторантурі. У 60-х роках працював бухгалтером у Яворові, Довгополі, а згодом журналістом у Косові, кореспондентом газети "Прикарпатська правда", головою ради Клубу творчої інтелігенції, керівником літературної студії.
Тепер — професор кафедри української літератури Прикарпатського університету ім. В. Стефаника. Досліджує міфологію слов’ян, фольклор та історію краю, пише про відомих українських культурних діячів.
Степан Пушик — автор багатьох поетичних та прозових збірок, фольклорних записів, книжок для дітей, літературознавчих та краєзнавчих праць, розвідки про карпатське коріння Т. Шевченка "Славетний предок Кобзаря", дослідження про "Слово о полку Ігоревім", про слов’янську та праукраїнську міфологію ("Бусова книга").