Notice: Undefined variable: rand_row in /var/www/domik701/data/www/bohdan-digital.com/everyload.php on line 109
Рафаель Сабатіні - електронні книги видавництва "Навчальна книга - Богдан"

Рафаель Сабатіні

Сабатіні

Рафаель Сабатіні народився 29 квітня 1875 року в старовинному італійському містечку Йезі, поблизу Анкони, на Адріатичному узбережжі. Його батьки, італієць Вінченцо Сабатіні, і мати Анна Траффорд, родом з-під Ліверпуля, були відомими оперними співаками. Після народження сина вони продовжували виступати і, вирішивши, що гастрольне життя не для дитини, відіслали маленького Рафаеля в Англію, до батьків Анни, які жили в маленькому селі поблизу Ліверпуля. Вде тоді він захопився книгами.
В середині 1890-х років Рафаель Сабатіні почав писати, а 1899 року вже спромігся зацікавити своїми оповідками провідні англійські журнали. 1901 року він отримав контракт на роман, не написавши ще жодного, а 1904 року вийшла його перша книга. 1905 року, з виходом другої, він цілком відмовився від комерційної кар’єри і присвятив себе літературі – кожного року писав по повісті чи роману, не рахуючи оповідань. Того ж року він одружився з донькою успішного ліверпульського комерсанта і переїхав до Лондона. В 1910-ті роки письменник видав серед інших ще й такі книги, як «Суд герцога» (1912), «Прапор Бика» (1915), «Морський яструб» (1915), два томи «Капризів Кліо» («Ночі історії») (1917, 1919).
У роки Другої світової війни у Сабатіні розпочались негаразди зі здоров’ям, писав він менше; його останній роман «Гравець» побачив світ 1949 року. А остання книга письменника, збірка оповідань «Turbulent Tales”, вийшла 1950 року. Взимку 1950 року Сабатіні, хоча і важко хворий, поїхав, як завжди, до Швейцарії. Але майже увесь час він проводив у ліжку, ледь тримаючи у руках перо. А 13 лютого 1950 року прекрасного романіста, який написав близько п’ятдесяти книг і оповідань, не стало… Похований Рафаель Сабатіні в Адельбодені, який він дуже любив.