Олександр Левченко

Левченко

   Народився 8 грудня 1960 року на Рівненщині. Мешкає у містечку Пустомити поблизу Львова. Закінчив факультет прикладної математики та механіки Львівського державного університету імені Івана Франка. Майже 30 років пропрацював в Університеті, з 2011 року – співробітник Національного університету «Львівська політехніка». Кандидат технічних наук, фахівець у галузі інформаційних технологій.

   Олександр Левченко – автор близько 80 наукових та науково-педагогічних праць, зокрема, член авторського колективу підручника для вищої школи «Інформатика. Комп’ютерна техніка. Комп’ютерні технології» (К.: Каравела, 2003, 2007), співавтор навчальних посібників для середніх навчальних закладів «Основи Інтернету» (К.: BHV, 2008, 2009), «Основи створення комп’ютерних презентацій» (К.: BHV, 2009), підручників з інформатики для 9 та 10 класів. З кінця 80-х років минулого століття займається літературною діяльністю, працює у жанрі пригодницької фантастики, у середині 90-х активно публікується в альманасі «Світ пригод», журналі «Наука-Фантастика», львівському виданні «Фіра». Автор кільканадцяти повістей та оповідань, більшість із яких потрапила до збірок «Я, Володар…» та «Чужий світ» (К.: «Джерела-М», 2003, 2004) відомої «обрізаної» серії «Алфізика», а також роману «Диявол добра» (К.: Дуліби, 2008).

   Один із засновників та активний учасник віртуального об’єднання українських фантастів. Член Національної спілки письменників України з 2011 року.

   Сайт письменника – http://levch.ho.ua/.